MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 4025512
nr 402 5512
Byrå
1700-tal, kompletterad, renoverad, längd: 104, djup: 56, höjd: 81 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
6.000 kr
måndag 27 mars 2006
450 kr
400 kr
5.900 kr